water leak pro

jumtu diagnostika un risinājumi

Water Leak Pro piedāvā veikt jauna vai jau ilgāku laiku kalpojuša jumta apsekošanu un tā hidroizolācijas diagnostiku. Lai kvalitatīvi veiktu diagnostiku un visprecīzāk noteiktu hidroizolācijas bojājuma vietas, kuras ar neapbruņotu aci ir grūti noteikt, mēs izmantojam šīs divas metodes, kuras var tikt pielietotas arī uz apzaļumotiem jumtiem:

 

Diagnostika ar dūmu gāzes analīzes sistēmu - Ar speciālu aprīkojumu dūmu gāze tiek ievadīta zem hidroizolācijas slāņa un ierīcei darbojoties, dūmu gāze izplūst vietās kuras potenciāli ir iespēja ūdens ieplūšanai zem hidroizolācijas. Ar šo metodi vislabāk ir iespējams noteikt tās vājās vietas kur hidroizolācija savienojas ar citām jumta konstrukcijas daļām (gaismas kupoli, ventilācijas izvadi, ūdens noteces, dūmvadi, u.c.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zemsprieguma diagnostikas metode izmantojot elektronu plūsmu - Ar šo metodi tiek pārbaudīts jumta hidroizolācijas segums un to var pielietot gandrīz jebkuros laika apstākļos. Pielietojot šo metodi uz jumta ar speciālu auklu tiek noklāts pārbaudāmais laukums, kas tiek viegli samitrināts un ar speciālu iekārtu tiek padots zemsprieguma impuls. Savukārt digitālais uztvērējs nosaka elektronu plūsmas kritumu un norāda virzienu uz sūci.